Kuruluş ve Tarihçe

MK HAVUZ SİSTEMLERİ

 

Firmamız 1995 yılında havuz bakım ve servis firması olarak kurulmuştur.

Zaman içerisinde havuz tesisat ve havuz taahhüt yapımı konusunda önemli bir yer edinmiştir.

Havuz sektöründe önemli projelere ve ilklere de öncülük eden firmamız büyük projelerde çok sayıdaki havuz imalatlarını belirtilen tarihler de eksiksiz olarak teslim ederek başarı ile bitirmiştir.

 1-Koray Ömerli Kasaba 2001

Proje içerisinde yer alan  60 adet yüzme havuzunun kaba yapıda teslim alarak sırası ile  ince işler ve elektromekanik tesisat ve dezenfeksiyon işlerini yapmıştır.

2- Sinpaş Ümraniye Aqua Manors 2003

Proje içerisinde yer alan  160 adet yüzme havuzunun kaba yapıda teslim alarak sırası ile  ince işler ve elektromekanik tesisat  işlerini yapmıştır.

3-Eczacıbaşı Koray Ormanada 2010

Proje içerisinde yer alan  140 adet yüzme havuzunun kaba yapıda teslim alarak sırası ile  ince işler ve elektromekanik tesisat işlerini yapmıştır.

Firmamız 30 yıllık tecrübesi ile birlikte günümüzde  yüzme havuzu kaba ince elektromekanik ve dezenfeksiyon sistemleri yapımı ve işletmesi konusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu günden Bugüne kadar toplu projeler dahil olmak üzere , özel havuzlar ve prefabrik havuzlar olmak üzere 3000 adetin üzerinde havuz imalatının  bitirilmesi ve teslim edilmesinin mutluluğunu yaşamaktayız.

Değişen dünya düzeni, ekonomik şartlar, satış ve pazarlama teknikleri firmamızı ithalat ve imalat yapmaya yönlendirmiştir.

Türkiye’nin ilk havuz ekipmanları ve kimyasalları markalarından biri olan CRYSTAL POOL PRODUCTS markası bundan sonra MK Havuz ile daha da büyüyerek, sektör içinde kaliteli ve rekabetçi ürünün imal edildiği nokta olacaktır.

2016 yılı itibarı ile havuz filtreleri, havuz led aydınlatmaları, havuz merdivenleri, havuz süpürgeleri, havuz süpürge sapları, havuz makina daireleri ve havuz kimyasalları CRYSTAL POOL PRODUCTS markası ve kalitesi ile siz değerli müşterilerimize ulaşacaktır.

2020 Yılında ise CRYSTAL POOL PRODUCTS markası ve kalitesi ile havuz pompaları ,filtre altı yollu vanası ,havuz ızgaraları ve besi ağzı imalatlarını tamamlamış olarak sizlere kendi ürünlerimiz ile hizmet vermeye devam edeceğiz.

Unipool hazır havuz sistemleri ile başladığımız ithalat serüvenimizi CWT Ozone firmasının ozon dezenfeksiyon sisteminin Türkiye’deki distribütörlük, satış ve montaj işleri ile devam ettirdik.

Tuz klor jeneratörlerinde ise dünyada sayılı markalardan olan aynı zamanda standart olarak otomasyon özelliği de olan İspanyol Sugar Walley firmasının distribütörlüğünü alarak bu alanda da iyi bir marka ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Dünyada sayılı havuz temizlik hortumu üreticilerinden İspanyol EspiroFlex firması ile anlaşarak kaliteli ürün anlamında sektöre yön veriyoruz.

PVC Liner havuz kaplamalarında ise Alman Renolit Alkorplan firması ile anlaşarak Türkiye’de, Avrupa’da üretilen kaliteli ürün segmentine yeni bir markayı daha kattık.

SERVİS GEREKTİRECEK ÜRÜN, SİZE PAHALIYA MÂL OLUR.

Masaj havuzlarında, ısı pompası ve nem alıcılar da Avrupa menşeii ürünler ile rekabetçi fiyatlarla Türkiye’de bizleri tercih eden müşterilerimize ulaşacağız.

Tüm Türkiye’de bölgesel ve ilçesel olarak  bayileri ile birlikte hareket eden satış ve pazarlama organizasyonu, ürünlerinde ise  rekabetçi, kaliteli ,teknolojik  ve sektöre yön verecek yenilikçi tasarımları  ile  MKHAVUZ olarak farklı duruşumuzu hissettireceğiz.

                                      TÜM ÜRÜNLERİMİZDE

                      EN İYİ KALİTE FİYAT ORANINA SAHİBİZ

                                                MURAT KİZİR

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı