Polyester Kum Filtresi FLİD2020

Polyester Kum Filtresi FLİD2020

FLİD2020 Model Polyester Kum Filtremiz Satışa Sunulmuştur.

Yüzme Havuzlarının fiziksel temizliğinin başarılması için, suyun içindeki çözünmeyen, çeşitli büyüklüklerdeki partikülleri, askıda katı maddeleri gidermek amacıyla dizayn edilmiş kum kapları olarak ifade edebiliriz. Filtre ortamı olarak 0,5-1,5 mm boyutları arasındaki kum ve/veya antrasit, aktif karbon vb gibi pek çok media da çesitli amaçlar için kullanılabilir.
Günümüz filtreleri polyester, plastik rotasyon ve/veya enjeksiyon teknikleri kullanılarak üretilmekte olup 2.5- 3 bar gibi düşük test basınçlarına sahiptir.
Villa tipi yüzme havuzu filtreleri filtrasyon, ters yıkama, durulama vb. pek çok işlemi kolaylıkla yapmaya olanak veren çok yollu vanaları ile beraber satılmaktadır.
Filtrasyon hızı 50 m3/m2 h olarak seçilerek  dizayn edilen filtreler hızlı kum filtreleri olarak adlandırılır. Ayrıntılı bilgileri TSE 11889, TSE737  ve DİN 19635 normlarından bulabilirsiniz . Din normu filtreler daha düşük su geçiş hızı ve yüksek filtre media yüksekliği gibi önemli farklar içerir.
Crystalpool markası altında üretimi yapılan tek katmanlı ve çok katmanlı tse ve din normlarında üretimi yapılan filtrelerimiz gerek test şartları gerekse fiyat avantajları ile son kullanıcılara avantajlı çözümler sunmaktadır.
 
Havuz filtreleri hakkında bu çok kısa bilgilendirmenin ötesinde detaylı bilgi almak, fiyat ya da doğru malzeme seçimlerini yapmak için firmamız ile iletişime geçebilir Havuz filtreleri hakkında bilgi alabilir ve teknik kadromuza danışabilirsiniz.
 
WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı