SİNPAŞ AQUA MANORS SİTESİ

Sinpaş / Aqua Manors Projesi 160 Adet Havuz -İSTANBUL

İstanbul’un gelişen bölgelerinden Çekmeköy’de gerçekleştirdiğimiz eserlerimizden biri olan  Aqua Manors Projesi kapsamında 160 adet farklı şekil ve ebatlara sahip açık ve kapalı özel villa havuzlarının yapımını sağladık.

Açık yüzme havuzları üstten taşmalı sistem, kapalı havuzlar ise skimmerli sistem olarak yapılmış ve teslimleri gerçekleştirilmiştir.

Proje kapsamında yer alan sosyal tesis havuzları ve süs havuzları da MK Havuz tarafından imal edilerek teslim edilmiştir.

İnce inşaat işleri kapsamında;

Kaba inşaatı tamamlanmış betonarme taşma sistemli havuzların izolasyon, sıva, şap, havuz içi seramik kaplama, havuz tutamakları montaj işleri ve işveren yetkililerine teslimatları MK Havuz tarafından gerçekleştirilmiştir.

Mekanik tesisat  işleri kapsamında TSE’nin belirlediği standartlara uygun hesaplamalar yapılarak havuzlar için gerekli olan tüm ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmiş ve montajları tamamlanmıştır.

Havuz içi aydınlatma sistemleri ve havuz kontrol panolarına ait malzemeler firmamız tarafından temin edilerek montajları yapılmıştır.

Yüzme havuz dezenfeksiyon sistemleri için villa sahiplerine sunulan seçenekler kapsamında opsiyonel olarak gerçekleştirilmiştir. 

Dokuz ay gibi kısa bir sürede teslimatlarını eksiksiz olarak gerçekleştirdiğimiz bu proje, bizim için teknik ekibimizin ve çalışma arkadaşlarımızın gücünü simgeleyen yapılardan biri olmuştur.

 

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı