KASABA SİTESİ VİLLA AÇIK HAVUZU KASABA SİTESİ VİLLA AÇIK HAVUZU KASABA SİTESİ AÇIK İKİZ HAVUZLARI

İş Bankası-Koray / Kasaba Projesi 60 Adet Havuz- İSTANBUL

2003-2004 Yılları arasında teslimatları gerçekleştirilen projede yer alan farklı şekil ve boyutlara sahip 60 adet özel villa havuzunun ince inşaat işleri ve elektro-mekanik tesisat kurulumları MK Havuz bünyesinde tamamlanmıştır.

İnce inşaat işleri kapsamında;

Kaba inşaatı tamamlanmış betonarme taşma sistemli havuzların izolasyon, sıva, şap, havuz içi seramik kaplama imalatları ve porselen havuz tutamaklarının montaj işleri ve işveren yetkililerine teslimatları MK Havuz tarafından gerçekleştirilmiştir.

Mekanik tesisat  işleri kapsamında TSE’nin belirlediği standartlara uygun hesaplamalar yapılarak havuzlar için gerekli olan tüm ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmiş ve montajları tamamlanmıştır.

Havuz içi aydınlatma sistemleri ve havuz kontrol panolarına ait malzemeler firmamız tarafından temin edilerek montajları yapılmıştır.

Havuz suyu dezenfeksiyonu için otomatik ölçüm ve kontrole sahip dozajlama ünitelerinin firmamız tarafından temini sağlanmış ve montajları yapılarak teslim edilmiştir.

Yapım sonrası hizmetler kapsamında sunduğumuz havuz bakım işleri doğrultusunda, Kasaba Sitesine ait havuzlarının büyük bir kısmının rutin kontrolleri tarafımızca yapılmaktadır.

Kasaba Sitesi sosyal tesis kapalı havuzu, açık yüzme havuzu ve çocuk havuzlarının yapım işleri de MK Havuz tarafından hayata geçirilmiştir. 

Sosyal tesis havuzlarının ince yapı inşaat işleri, filtrasyon sistemleri, havuz aydınlatma sistemleri, havuz kontrol panoları ve  havuz dezenfeksiyon sistemleri firmamız tarafından tedarik edilerek 1.sınıf işçilikle montajları tamamlanmış ve teslimleri yapılmıştır.

Yüzme havuzlarının büyük bir kısmının elle ilaçlama yapıldığı bir dönemde otomasyon sistemlerini kurmada öncü firmalardan biri olmanın, bu büyüklükte ki bir projede tüm imalatların kusursuz teslim edilmesinde MK Havuz olarak görev almanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 

WhatsApp chat WhatsApp Danışma Hattı